Без категорії

Розшукується безвісті зникла Олена Коваль (ФОТО)

Після сварки з рідними жінка пішла з дому і назад не повернулась, місцеперебування її залишається невідомим. Поліцейські ведуть пошуки 32-річної жінки і звертаються за допомогою до громадян.

На вигляд розшукуваємій 30-35 років, зростом 170 см, худорлявої статури. Має темне коротке волосся та карі очі. На животі мається шрам від операції.
Жінка може проявляти агресію.
Була вдягнена у зелену куртку, як на фото, чорну кофту з міховим коміром та коричневі вельветові штани. Взута у сині туфлі.
При собі жінка мала два біли мішки з одягом, фіолетову валізу та мольберт. Пересувалась вона на світло-зеленому велосипеді.
Поліція встановлює місцезнаходження безвісті зниклої, і звертається до всіх небайдужих громадян з проханням допомогти у розшуку Олени Коваль: можливо вказана жінка знаходиться поблизу вас і потребує допомоги.
Якщо комусь з громадян відоме її місцеперебування, чи її бачили при пересуванні транспортом, або є інформація, що допоможе в її розшуку – повідомте про це до Шосткинського відділу поліції за адресою: м. Шостка, вулиця Свободи, 67, або за телефоном (050) 327-91-48, чи на цілодобову лінію служби «102».
Заздалегідь вдячні за допомогу!

Шосткинський відділ поліції 

Коментувати