Новини

Представники районної ради на робочому місці грали у настольну гру

Настільна гра «Переселенська блуканина» – це гра за допомогою якої можна доступно розповісти широкому загалу українців про труднощі переселенців на шляху до нової домівки, привернути увагу до порушення їх прав та проблеми інтеграції цієї категорії громадян України.
Так, з метою вивчення проблем внутрішньо переміщених осіб на базі Шосткинської районної ради для представників органів місцевого самоврядування працівник Шосткинського місцевого центру Юлія Зацаринна за допомогою гри «Переселенська блуканина» провела правопросвітницький захід “Практичні проблеми ВПО та шляхи їх вирішення».
На заході учасники гри змогли крок за кроком в ігровому форматі пройти шлях внутрішньо переміщеної особи: від ухвалення рішення про переселення до моменту, коли людина повністю пристосувалась до життя в новому середовищі.
Працівники Шосткинської районної ради у ході гри потрапляли в різні проблемні життєві ситуації переселенців, знаходили шляхи їх вирішення, висловлювали свою думку.
«У нашому суспільстві досі не вистачає обізнаності з проблемами переселенців. Можливо через те, що люди не уявляють з чим їм доводиться зіткнутися. Гра дає можливість пожити чужим життям з усіма складними, а й іноді й абсурдними подіями, які доводиться переживати переселенцям», – зазначив голова Шосткинської районної ради Віктор Долиняк  після завершення гри.

Довідково: настільна гра «Переселенська блуканина» розроблена в рамках проекту «Радник» завдяки підтримці Stabilization Support Services.

Шосткинський місцевий центр з надання БВПД

Коментувати