102

Поліцейські встановлюють особи злодійок, які викрали з квартири пенсіонерів заощадження

Літня  жителька IШостки пустила до своєї оселі невідомих жінок, які нібито збирали дані про пенсіонерів, що не отримали грошову надбавку. Після спілкування з «добродійками» господарі виявили зникнення 10 тисяч гривень.

Про крадіжку заощаджень в поліцію повідомив 74-річний житель Шостки. Він розповів, що після візиту до його квартири невідомих жінок, звідти зникло 10 тисяч гривень. За вказаною заявником адресою виїхала слідчо-оперативна група поліції.
Вже на місці правоохоронці з’ясували перебіг подій. Того дня до квартири пенсіонерів постукали невідомі жінки. Коли господиня відчинила двері, вони запитали чи отримувала вона тисячу гривень, які видавала держава пенсіонерам у якості матеріальної допомоги під час карантину. Пенсіонерка заперечила одержання грошей, і тоді візитерки попросили записати її данні. Господиня запросила їх до житла.
Якийсь час жінки спілкувались, до їх розмови долучився і заявник. Під час розмови «гості» розповіли пенсіонерам про «грошову реформу», яка нині триває у країні. Останні попросили продемонструвати купюри з заощаджень господарів, на що ті погодились.
Візитерки роздивлялись банкноту, спілкувались з власниками, а потім пішли. За кілька хвилин, як «добродійки» покинули квартиру, чоловік виявив зникнення заощаджень.
В поліції за цим фактом уже відкрили кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 185 Кримінального кодексу України «Крадіжка», в рамках якого ведуться пошуки злодійок.
Правоохоронці вкотре нагадують: в Україні не проводиться жодна грошова реформа. Кожен незнайомець, який спробує поговорити з вами на цю тему — шахрай або крадій. Ні в якому разі не впускайте такого гостя у дім, натомість відразу ж подзвоніть на номер «102» і розкажіть про цього візитера поліцейським. Тож будьте обачні, бережіть себе та свої статки від протиправних посягань.

Коментувати