20 лютого в Україні вшановують День пам’яті Героїв Небесної Сотні, згадуючи найтрагічніші дні масових розстрілів протестувальників під час Революції Гідності. Близько ста жертв, які загинули на Майдані у 2014 році, назвали «Небесною Сотнею».
Вшанували пам’ять тих громадян, завдяки яким було змінено перебіг історії, і в Шостці. У парку Свободи, біля Меморіалу захисникам України, зібрались представники міської та районної влад, депутатського корпусу, військовослужбовці, батьки загиблих в зоні АТО/ООС героїв-земляків, громадськість.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/02/274372592_366710712122373_2922145307039293491_n-1024x685.jpg)
Присутні вшанували пам’ять загиблих на Майдані та захисників України під час війни на сході хвилиною мовчання, священнослужителі УПЦ громади відслужили панахиду за полеглими активістами та мирне майбутнє України.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/02/274447044_366711098789001_3321366959625698134_n-1024x685.jpg)
– Сьогодні ворог стоїть на наших кордонах, “бряцає” зброєю, організовує маштабні провокації на східному фронті, але українці сильні, вони патріоти. Ми захистимо свою країну!, – впевнений міський голова Микола Нога.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/02/274355351_366710748789036_6951577069647726265_n-1024x685.jpg)
До присутніх звернувся Віталій Ляшок, учасник подій, що відбулися на Майдані у Києві.
– Я згадую лютий 2014 року. Саме в ці лютневі дні українці постали на захист національних інтересів держави. Десятки людей загинули, відстоюючи незалежність України. Майдан – це був не тільки центр столиці, а ціле явище, – зазначив Віталій Ляшок.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/02/274479223_366710792122365_991495202994242261_n-1024x685.jpg)
Мама, загиблого в зоні АТО Івана Євдокименка, який також був учасником Майдану, прочитала вірш, присвячений героям Небесної Сотні.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/02/274353397_366710895455688_8921481152206225808_n-1024x685.jpg)
Свою шану загиблим присутні висловили, поклавши квіти до Меморіалу захисникам України.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/02/274502976_3217653118479100_3385950724239521455_n-1024x685.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/02/274363577_3217653541812391_1607869550036558403_n-1024x685.jpg)
Джерело фото: сторінка Миколи Ноги у Фейсбук.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.