Вже традиційно колектив Шосткинської гімназії білять стовбури дерев біля навчального закладу у жовто-блакитні кольори. Дерева у кольорах державного прапора України стоять не тільки на подвір’ї гімназій, а й вздовж тротуару. Але це не всі активності, які гімназісти приготували для шосткинців напередодні Великодня. На клумбах навчального закладу встановили великодніх кроликів та яскраві писанки.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/438196667_3206362416324590_4401914253025167754_n-768x1024.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/438224823_3206362329657932_4456254896620028390_n-461x1024.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/440887779_3206362392991259_9014180893542466763_n-461x1024.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/440895943_3206362566324575_1770651463514591153_n-577x1024.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/438216668_3205596469734518_5475126953205170905_n-1-577x1024.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/438230038_3205596513067847_1358718595391352359_n-577x1024.jpg)
Великодній настрій і на подвір’ї школи №1. Тут і писанки, і великодні кролики, а й ще святкова інсталяція з пасхальним кошиком, рушниками та святковим оберегом.
На подвір’ї дитячого садка №1 “Дзвіночок” влаштували креативні фотозони, поставили яскраві писанки, веселих кроликів, а ще великодні дерева, які стоять вздовж центральної доріжки до дитсадка.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/Screenshot_5.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/Screenshot_6.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/Screenshot_7.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/440089531_1684235785651435_240169565209833525_n-768x1024.jpg)
Ми поцікавилися у шосткинців, як вони сприймають великодні прикраси, які створили освітяни. Пані Галина не приховуючи посмішки говорить: “Зараз так мало яскравого, того, що радує душу, а ці писанки, веселі кролики підіймають настрій та нагадують, що життя триває. Дякую всім, хто створив у нашому місті таку красу!”.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.