4-20 лютого в Пекіні проходили XXIV зимові Олімпійські ігри. П’ятеро лижників і троє біатлоністів, що змагалися у складі нашої збірної – це спортсмени із Сумщини, двоє з яких із Шостки – це Олексій Красовський та Дар’я Рубльова. Після закінчення Олімпіади українська збірна сьогодні повернулася додому, повідомляє Сумська ОДА.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/02/1480-1024x683.jpg)
За дорученням голови Сумської облдержадміністрації Дмитра ЖИВИЦЬКОГО зустрічали збірну заступник голови облдержадміністрації Олег КЛИМЕНЧУКОВ, радник голови Альона БОЯРИНОВА та начальник обласного управління молоді та спорту Євген ПОХОДНЯ.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/02/1474-1024x683.jpg)
– Сьогодні було дуже приємно зустрічати нашу чисельну делегацію. 8 спортсменів із 45 – це представники Сумської області. Тому це також і показник розвитку спорту в нашій області. Особисто передав вітання від голови Сумської облдержадміністрації. Домовились про зустріч, яка пройде найближчим часом вже облдержадміністрації за участі голови», – зазначив Олег Клименчуков.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/02/1481-1024x683.jpg)
За його словами, за сприяння облдержадміністрації з обласного бюджету виділили близько півмільйона гривень на підтримку олімпійців.
– Прекрасні емоції і чудова зустріч. Усі на позитиві, всі вони для нас – справжній приклад патріотизму, здорового способу життя. Спорт – це круто, це те, що нас об’єднує. Тому я закликаю всіх українців займатися спортом», – поділився враженнями Євген Походня.
Довідково. У складі збірної України на Олімпіаді в цьому році змагалися 8 спортсменів із Сумської області. Це біатлоністи: Антон ДУДЧЕНКО, Богдан ЦИМБАЛ та Валентина СЕМЕРЕНКО, та лижники: Олексій КРАСОВСЬКИЙ, Марина АНЦИБОР, Вікторія ОЛЕХ, Юлія КРОЛЬ, Дар’я РУБЛЬОВА.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/02/1478-1024x683.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.