У період 24-29 січня на базі “Західного реабілітаційного спортивного центру”, який знаходиться у с. Яворів (Львівська область), відбувся Чемпіонат України з лижних перегонів серед юніорів, юніорок та молоді до 23-х років, повідомляє КДЮСШ “Барса” м. Шостка на сторінці у Фейсбук.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/02/272826371_1281086429039336_3010321583530940540_n-1024x768.jpg)
Лижники КДЮСШ “Барса” у складі збірної Сумській області зайняли загальнокомандне перше місце. Чемпіонкою країни в спринті стала мешканка Шостки Дар’я Рубльова. Вона також стала срібною призеркою на дистанції класичним і вільним стилем.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/02/272658828_1281086415706004_1676733634015124165_n-768x1024.jpg)
Шосткинка Анастасія Компанієць стала переможницею в жіночій естафеті. Дмитро Романченко завоював ІІІ місце на дистанції 20 км вільним стилем, а також у його скарбничці срібна медаль у чоловічій естафеті. Срібло в естафеті виборов Олександр Руденко.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/02/272826205_1281086382372674_3262062540751898202_n-768x1024.jpg)
За підсумками змагань Дар’я Рубльова та Дмитро Романченко представлятимуть Україну на Чемпіонаті Світу з лижних гонок серед юніорів, юніорок та молоді, який відбудеться у Норвегії з 20 по 27 лютого.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/02/272846833_1281086269039352_9185053664734276000_n.jpg)
Анастасія Компанієць та Дмитро Романченко також будуть учасниками Юнацького зимового європейського фестивалю, який пройде у Фінляндії з 20 по 25 березня.
Шосткинських лижників до змагань підготували тренери Дмитро Казановський, Оксана Бушмельова, Світлана Лагута.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.