Подія сталася сьогодні, 21 січня, ввечері на автодорозі між Шосткою та селом Крупець. Водій невстановленого автомобіля скоїв наїзд на пішохода та втік з місця пригоди. Чоловік загинув на місці аварії, повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/01/Поліцейські-розшукують-автомобіль-який-скоїв-смертельну-дорожньо-транспортну-пригоду-неподалік-Шост.mp4_snapshot_00.16_2022.01.21_22.56.39-1-1024x576.jpg)
Дорожньо-транспортна пригода сталася у проміжок часу 17.30 – 17.40 між містом Шосткою та селом Крупець. Про неї у поліцію повідомили медики, яких на місце ДТП викликав водій проїжджаючого повз автомобіля. Нажаль, допомогти постраждалому пішоходу лікарі не змогли, чоловік помер на місці дорожньо-транспортної пригоди. Водій невстановленого автомобіля зник з місця ДТП.
Наразі поліцейські встановлюють особу загиблого чоловіка та розшукують водія і транспортний засіб. Попередньо встановлено, це мікроавтобус світлого кольору, схожий на Газель. У транспортному засобі пошкоджена права передня фара. Рухався даний автомобіль у напрямку міста Шостки. Правоохоронці звертаються до всіх громадян, які стали свідками цієї події чи бачили вказаний автомобіль, з проханням звернутися до Шосткинського районного управління поліції за адресою: м. Шостка вул. Свободи, 67, або за телефонами: 050-327-91-48 (чергова частина) або на цілодобову спецлінію 102.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.