У Сумській області правоохоронці викрили голову Середино-Будської територіальної громади, який планував “здати” російським загарбникам місто та надавав ворогу допомогу в здійсненні підривної діяльності. Про це повідомляє Офіс генерального прокурора.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/04/59c318d4-7cdb-40f8-8416-3b5ac928c021.jpg)
За даними слідства, голова територіальної громади надавав державі-агресору допомогу в здійсненні підривної діяльності. Зокрема передавав інформацію представникам Федеральної служби безпеки про переміщення Збройних Сил України та види їх озброєння.
– Під час окупації посадовець планував “здати” місто окупантам, з цією метою особисто надав наказ знищити інженерні споруди закритого пункту пропуску, – вказано в повідомленні.
29 квітня 2022 року голову громади затримано в порядку ст. 208 КПК України. Вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру та обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
Злочинну діяльність голови громади викрито співробітниками Управління Служби безпеки України в Сумській області спільно з прокуратурою.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.