Енергетики Сумщини ліквідовують аварії, спричинені негодою. Станом на 12 годину 27 листопада в Сумській області понад 7500 споживачів тимчасово позбавлені електрики через нищівні наслідки негоди. Про це повідомляє АТ “Сумиобленерго”.
– Ввечері 26 та вночі 27 листопада на території Сумської області панувала негода. Сильний сніг, мокрий сніг, у південній частині області з дощем, ожеледь, налипання мокрого снігу, хуртовини, снігові замети, пориви вітру до 15-20м/с. Унаслідок чого електрообладнання АТ «СУМИОБЛЕНЕРГО» зазнало численних пошкоджень. Найбільше від негоди постраждали енергетичні об’єкти в Шосткинському, Роменському, Кролевецькому, Сумському та Недригайлівському районах, – зазначають енергетики.
За даними Сумського обласного центру з гідрометеорології, вдень 27 листопада по Сумській області та м. Суми очікуються пориви північно-західного вітру 15-20м/с, хуртовина. Аварійні бригади продовжують працювати на місцях аварій.
– Дякуємо нашому персоналу за оперативну роботу на місцях аварій! Ваша робота – запорука затишку і комфорту в кожній оселі, – зазначають енергетики.
У АТ “Сумиобленерго” також підкреслили, що на цю годину на території Сумської області не планується введення ніяких графіків знеструмлень.
– Жодної вказівки від НЕК «Укренерго» про ліміти споживання чи інші обмеження розподілу електроенергії не було. Довіряйте лише перевіреним офіційним джерелам інформації (сайти АТ «СУМИОБЛЕНЕРГО», Міненерго та НЕК «Укренерго»). Бережіть себе і близьких!, – зазначають у АТ “Сумиобленерго”.
Енергетики також нагадують правила безпеки під час виявлення обірваних проводів чи пошкодженого іншого електрообладнання!
Якщо ви побачили обірваний або провислий провід, пошкоджені опори або небезпеку їх падіння, пошкоджений кабель, у жодному разі не намагайтеся самостійно усунути несправність!
Запам’ятайте: наближатися до обірваних проводів ближче ніж на 8 метрів – смертельно небезпечно! Адже електротравму можна отримати і за декілька метрів від проводу.
Одразу телефонуйте до АТ «СУМИОБЛЕНЕРГО»: 0 800 300-247 (лінія безкоштовна і працює цілодобово), (0542) 659-659.
Місце пошкодження електрообладнання треба обгородити (палицями чи камінням) та попередити перехожих про небезпеку.
Якщо Ви стали свідком ураження людини електричним струмом, необхідно одразу викликати швидку допомогу за номером 103 і в жодному разі не намагатися допомогти самотужки.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.