Події, Суспільство

На Сумщині понад 7500 споживачів тимчасово позбавлені електрики через нищівні наслідки негоди, – АТ “Сумиобленерго”

Енергетики Сумщини ліквідовують аварії, спричинені негодою. Станом на 12 годину 27 листопада в Сумській області понад 7500 споживачів тимчасово позбавлені електрики через нищівні наслідки негоди. Про це повідомляє АТ “Сумиобленерго”.

Ввечері 26 та вночі 27 листопада на території Сумської області панувала негода. Сильний сніг, мокрий сніг, у південній частині області з дощем, ожеледь, налипання мокрого снігу, хуртовини, снігові замети, пориви вітру до 15-20м/с. Унаслідок чого електрообладнання АТ «СУМИОБЛЕНЕРГО» зазнало численних пошкоджень. Найбільше від негоди постраждали енергетичні об’єкти в Шосткинському, Роменському, Кролевецькому, Сумському та Недригайлівському районах, – зазначають енергетики.

За даними Сумського обласного центру з гідрометеорології, вдень 27 листопада по Сумській області та м. Суми очікуються пориви північно-західного вітру 15-20м/с, хуртовина. Аварійні бригади продовжують працювати на місцях аварій.

– Дякуємо нашому персоналу за оперативну роботу на місцях аварій! Ваша робота – запорука затишку і комфорту в кожній оселі, – зазначають енергетики.

У АТ “Сумиобленерго” також підкреслили, що на цю годину на території Сумської області не планується введення ніяких графіків знеструмлень.

Жодної вказівки від НЕК «Укренерго» про ліміти споживання чи інші обмеження розподілу електроенергії не було. Довіряйте лише перевіреним офіційним джерелам інформації (сайти АТ «СУМИОБЛЕНЕРГО», Міненерго та НЕК «Укренерго»). Бережіть себе і близьких!, – зазначають у АТ “Сумиобленерго”.

Енергетики також нагадують правила безпеки під час виявлення обірваних проводів чи пошкодженого іншого електрообладнання!

Якщо ви побачили обірваний або провислий провід, пошкоджені опори або небезпеку їх падіння, пошкоджений кабель, у жодному разі не намагайтеся самостійно усунути несправність!

Запам’ятайте: наближатися до обірваних проводів ближче ніж на 8 метрів – смертельно небезпечно! Адже електротравму можна отримати і за декілька метрів від проводу.

Одразу телефонуйте до АТ «СУМИОБЛЕНЕРГО»: 0 800 300-247 (лінія безкоштовна і працює цілодобово), (0542) 659-659.

Місце пошкодження електрообладнання треба обгородити (палицями чи камінням) та попередити перехожих про небезпеку.

Якщо Ви стали свідком ураження людини електричним струмом, необхідно одразу викликати швидку допомогу за номером 103 і в жодному разі не намагатися допомогти самотужки.

Коментувати