Вчителька 4 В класу школи №13 Любов Кулик зі своїми учнями активно працюють над власним проєктом “Cheerleading for all” в рамках краудфандингової платформи GoFundEd.За словами Любові Василівни, вона з дітьми запроваджує нові підходи до проведення уроків фізичної культури завдяки чирлідингу – такому виду спорту, який поєднує в собі елементи шоу і видовищних видів спорту: танців, акробатики і гімнастики, пише ШосткаNews.City.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2021/11/o_1fjvl4s3j1rivpuj11kgpip1k4l2n-1024x543.png)
Педагог організувала першу команду з черлідингу “Cheers” (Будьмо!) з дівчат свого класу. Власноруч, завдяки спонсорській підтримці, створили атрибути-помпони, визначились зі стилем одягу для учасників групи.
– Яскраві костюми, ритмічна музика, усміхнені, щасливі діти. Це так класно бачити на уроках фізичної культури в Новій українській школі! Наша мета – ознайомити й зацікавити черлідингом всіх учнів нашого освітнього закладу, а їх в нас аж 350! Мріємо мати в кожному класі команду з черлідингу, – пояснює Любов Василівна.
У педагога вже є чіткий план дій, щоб втілити в життя все задумане. Це проведення майстер-класів з черлідингу серед учнів і вчителів, організація команд, вивчення рухів, створення композицій і підготовка до виступу, організація шкільного фестивалю. А найамбітніша мета – охопити цим видом спорту всі школи громади та проводити щорічно міжшкільні змагання.
Для втілення свого проєкту в життя педагог разом з учнями збирає кошти на костюми та атрибути для команди. Бюджет проєкту становить 47 216 гривень.
Як підтримати проєкт?
Зайти на сайт GoFundEd.
Обрати розділ «Активні проєкти»
![](https://shostkanews.city/upload/article/o_1fjvl5pre1d2pg7q100qfp6vrg3c.png)
Знайти проєкт “Cheerleading for all”
Нажати кнопку «Підтримати»
Написати ім’я, прізвище, Email та суму внеску та знову нажати «Підтримую».
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.