Оголошення, Поліція

До уваги шосткинців: поліцейські проводять прийом заяв щодо пошкодженого майна після ворожої атаки

У Шостці, в парку Свободи, на базі будинку культури розгорнуто оперативний штаб з ліквідації наслідків ворожої атаки. Тут працюють поліцейські, які приймають заяви громадян, чиї домівки, квартири або інші об’єкти нерухомості зазнали пошкоджень. Штаб також буде функціонувати і завтра.

“Звертаємо увагу: потерпілою особою вважається саме власник постраждалого обʼєкту. Першочергово потрібно зробити реєстрацію події за номером 102”. Потім звернутися до штабу з пакетом документів та подати відповідну заяву.

Для подання заяви при собі необхідно мати:

• паспорт власника;

• документ про право власності на житловий будинок, квартиру, гараж, магазин чи інше пошкоджене майно;

• технічний паспорт.

Коментувати