У Шостці, в парку Свободи, на базі будинку культури розгорнуто оперативний штаб з ліквідації наслідків ворожої атаки. Тут працюють поліцейські, які приймають заяви громадян, чиї домівки, квартири або інші об’єкти нерухомості зазнали пошкоджень. Штаб також буде функціонувати і завтра.

“Звертаємо увагу: потерпілою особою вважається саме власник постраждалого обʼєкту. Першочергово потрібно зробити реєстрацію події за номером 102”. Потім звернутися до штабу з пакетом документів та подати відповідну заяву.
Для подання заяви при собі необхідно мати:
• паспорт власника;
• документ про право власності на житловий будинок, квартиру, гараж, магазин чи інше пошкоджене майно;
• технічний паспорт.


Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.