Новини

ЗВІЛЬНЕНИЙ З ПОЛОНУ ВІЙСЬКОВИЙ МОРЯК БОГДАН НЕБИЛИЦЯ ВДОМА!

В Шосткинській районній державній адміністрації відбулася довгоочікувана зустріч зі звільненим з полону військовим моряком, уродженцем с. Глазове Богданом Небилицею.


Зустрічали земляка-героя Віктор Ждаміров, голова Шосткинської районної державної адміністрації та Віктор Долиняк, голова Шосткинської районної ради. Найперше очільники району передали Богдану прапор Військово-Морських Сил, котрий майорів на будівлі адміністрації з моменту захоплення в полон 24 українських військовослужбовців.
«Шосткинщина коли отримала звістку про цю біду, стала молитись за долю моряків. Кожна робоча зустріч з твоїм батьком, Павлом Миколайовичем, починалась із запитань щодо перебігу розгляду справ, які стосувались вас. Попри всі негаразди ми твердо вірили, що правда на нашій стороні і вона восторжествує. Дякую за витримку та мужність всім твоїм побратимам, вдячний родині за виховання справжнього сина України і нехай ніколи не згасає віра у незламність нашої країни. Нехай і сьогодні в день православного свята і повсякчас тебе оберігає покровитель моряків Святий Миколай» – звернувся до Богдана Віктор Ждаміров та символічно подарував ікону.
«Коли в Шостці презентували виставку, яка подорожувала містами звідки родом полонені моряки, охочі долучались до акції підтримки й купували картини. В тебе також є твоя особиста, вона чекала на тебе, і купуючи її я точно знав, що передам тобі її особисто в руки. Щиро радий бачити тебе здоровим, усміхненим та змужнілий. Тепер вірю, що згодом ця картина висітиме у кабінеті адмірала Небилиці» – вітаючи зауважив Віктор Долиняк.


Рідні Богдана, до адміністрації він завітав з батьком та молодою дружиною, розповіли найтяжче було чекали вже в аеропорту, тоді час немов зупинився.
У свою чергу командир малого броньованого артилерийского катера «Нікополь» розповів про час, який він провів у полоні в Російській Федерації, як зі всіх країн світу полонені моряки отримували листи підтримки. Також Богдан подякував усім, хто підтримував їх у складні часи та не дав зламатися.
Усі 24 моряки мають намір продовжити служити в українських Військово-морських силах.

Шосткинська районна державна адміністрація

Коментувати