До школи-ліцею прибули фахівці 2-го державного пожежно-рятувального загону Управління ДСНС України у Сумській області. Прямо під час занять з навчального закладу терміново евакуювали всіх учнів.
До школи-ліцею прибули фахівці 2-го державного пожежно-рятувального загону Управління ДСНС України у Сумській області. Прямо під час занять з навчального закладу терміново евакуювали всіх учнів.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.