Новини

Жінка з підозрою на коронавірус померла у Конотопі

У Конотопській лікарні, що на Сумщині, померла 78-річна жінка з підозрою на коронавірусну інфекцію. Про це повідомив у Facebook мер міста Артем Семеніхін.

За його словами, померла  родом із села Козацького Конотопського району. Її госпіталізували 23 березня, коли вже розпочалася пневмонія, а до цього лікувалася самотужки. Жінку під’єднали до апарату штучної вентиляції легень. Вона знаходилася у боксі.

«Жінці було зроблено 2 тести на наявність у неї COVID-19. Обидва показали позитивний результат. Взято ще додаткові аналізи і відправлені в лабораторію до міста Суми», – сказав мер Конотопа.

Пенсіонерка жила разом з близьким родичем, який працює медиком у швидкій. Зараз проводиться розслідування, з ким він міг контактувати.

Під час лікування з жінкою контактувало декілька працівників лікарні, вони вже ізольовані. Однією з них є санітарка, мама 3-ох дітей, яка контактувала з хворою найбільше, але у неї тест поки що показав негативний результат.

В ОДА зазначили, що причини смерті жінки встановлюються, оскільки результати експрес-тесту є попередніми і не є підставою встановлення остаточного діагнозу. Тільки після проведення лабораторного дослідження можна буде говорити про причину смерті. Аналізи направлені до Сумського обласного лабораторного центру.

На Сумщині до цього не було зафіксовано жодного випадку коронавірусу.

Магнолія – ТВ

Коментувати