102

З’ясування стосунків між родичками закінчилось… пограбуванням

Зустрівши на вулиці нову дружину свого батька, 32-річна жителька Шостки не тільки влаштувала з нею сварку, а ще й зірвала з її шиї ланцюжок, який згодом збула своїй знайомій. Дії жінки у поліції кваліфікували як грабіж, тепер за свої дії їй доведеться постати перед судом.

До поліції Шостки звернулась 36-річна місцева жителька. Жінка розповіла: щойно вона зустріла доньку свого чоловіка від його першого шлюбу, і та просто на вулиці влаштувала сварку, до того ж, ще й зірвала з неї ланцюжок.
Поліцейські швидко встановили місце перебування підозрюваної та доправили її до відділку, проте прикраси у неї вже не було.
Як з’ясували правоохоронці, після сварки жінка одразу пішла до ломбарду в надії збути там чужу річ. Але ланцюжок виявися звичайною біжутерією. Тоді зловмисниця продала його своїй знайомій за 50 гривень.
Наразі поліцейські вже вилучили ланцюжок та повернули його власниці. Відносно підозрюваної у поліції відкрили кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 186 Кримінального кодексу України «Грабіж». Санкція статті передбачає штраф, або виправні роботи на строк до двох років, або позбавлення волі на строк до чотирьох років. Втім, остаточне покарання жінці визначать у суді.

Коментувати