8 жовтня відбулось позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На порядок денний були винесені два питання – протидія коронавірусній інфекції та запобігання виникненню масових лісових та торф’яних пожеж.

Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.