Ще в давнину люди помітили, що ім’я впливає не тільки на вчинки, характер і навіть зовнішній вигляд дитини, а й на її майбутнє. Обираючи своєму продовжувачу роду ім’я, батьки прагнуть подарувати маленькому згорточку щастя найкращу долю, яка буде увінчана тільки радісними подіями та особистими перемогами.
Серед зареєстрованих у І кварталі 2019 року імен найпопулярнішими на Шосткинщіні були: Богдан, Нікіта, Анна, Анастасія, Ксенія. Вже традиційно обирають для своєї малечі місцеві жителі й рідковживані імена. Так, дівчаток називали : Анфіза, Єсенія, Мілена а хлопчиків – Савелій.
До речі, у 2019 році в Шостці та районі народилося 103 дитини.
Нагадаємо, що завдяки онлайн-послузі Міністерства юстиції України громадяни можуть звернутися до органів державної реєстрації актів цивільного стану через веб-портал https://dracs.minjust.gov.ua, за допомогою якого вони мають змогу записатися на прийом, подати заяву на одруження, обрати день весілля, отримати кваліфіковано допомогу та здійснити інші дії, не відвідуючи для цього установ.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.