102, Новини

Вводиться заборона на вилов раків. На порушників чекає штраф.

Поліція Сумщини застерігає: за порушення заборони вилову водних біоресурсів загрожує адміністративна відповідальність
Правоохоронці нагадують: на водоймах області в період з 1 серпня по 30 вересня вводиться заборона на вилов раків.
Поліція інформує: Управлінням Державного агентства рибного господарства у Сумській області встановлено заборону на лов раків на період їх другої линьки.
Порушення цієї заборони карається ст. 85 ч 4 КУпАП (штраф від 340 до 680 грн). Крім того, за кожного незаконно здобутого рака доведеться сплатити збитки у розмірі 25,5 грн.
Спеціалісти Державного агентства зазначають: по закінченні терміну заборони вилову раків їх дозволяється добувати ручним збиранням – раколовкою–«хапкою» з діаметром не більше 70 см і вічком не більше 22 мм; волосінню з приманкою і рогаткою та «розщіпом» – не більше п’яти снастей на ловця. Одній особі за добу дозволяється виловити не більше 30 екземплярів раків, розміром не менших ніж 10 см. Заборонено ловити раків у темний час доби з використанням підсвітки.
Правоохоронці закликають громадян дотримуватися введених правил заборони задля збереження запасів раків на водних об’єктах нашої області. А в тому разі, якщо їм стали відомі випадки порушення заборони, прохання повідомили про це за телефоном «гарячої лінії» Сумського рибоохоронного патруля (0542) 77-90-13 або на спецлінію поліції «102».

Коментувати