Акція

Волонтери Шостки зібрали для кардіологічного відділення обласної лікарні більше 17 тис. грн.

З 1 по 30 квітня в Шосці, як і в цілому по Сумщині проходила щорічна акція  «Серце до серця».  Благодійний збір коштів для дітей з вадами серця цьогоріч проходив під гаслом “Дитяче серденько, живи!” .  Метою акції буде збір коштів для забезпечення якісним медичним обладнанням кардіологічне відділення Сумської обласної дитячої клінічної лікарні. Волонтерами  Шостки назбирано 17275 грн. 60 коп.

 Як повідомила обласний дитячий кардіоревматолог Алла ЖУРАВЕЛЬ,  на амбулаторному прийомі кардіоревматолога в консультативній поліклініці обласної дитячої лікарні протягом 2018 року проконсультовано 6765 дітей, з яких діти-інваліди склали 12,8%, мешканці сільської місцевості – 35,9%.

Кардіологічне відділення обласної дитячої лікарні є основним центром з діагностики та лікуванню кардіоваскулярної патології у дітей, а також відбору пацієнтів на хірургічну корекцію вад серцево-судинної системи та порушень серцевого ритму до кардіохірургічних центрів. У середньому 50 дітей області з вродженими вадами серця оперують щорічно. А кількість працюючих дитячих кардіоревматологів в області обмежена. Вони наразі є лише в містах Суми, Ромни, Конотоп, Охтирка, Шостка.

Для більш якісного лікування дітей області, кардіологічному відділенню край не вистачає обладнання для діагностики коливань артеріального тиску та спостереження за станом пацієнтів під час лікування в стаціонарі Сумської обласної дитячої клінічної лікарні, зокрема монітору артеріального тиску «АВРМ-05» (комплект), монітору пацієнта.

Коментувати