Новини

В Територіальному сервісному центрі в м. Шостка долучились до акції “Серце до серця”

Територіальний сервісний центр № 5945 Регіонального сервісного центру МВС в Сумській області долучився до Всеукраїнської благодійної акції “Серце до серця” з метою придбання кардіологічного обладнання для Сумської обласної дитячої клінічної лікарні.

Цьогоріч акція «Серце до серця» у Сумській області пройде з 1 квітня по 30 квітня. Гасло цьогорічної акції – «Дитяче серденько живи». Метою акції буде збір коштів для забезпечення якісним медичним обладнанням кардіологічного відділення Сумської обласної дитячої клінічної лікарні.

Як повідомила обласний дитячий кардіоревматолог Алла ЖУРАВЕЛЬ, на амбулаторному прийомі кардіоревматолога в консультативній поліклініці обласної дитячої лікарні протягом 2018 року проконсультовано 6765 дітей, з яких діти-інваліди склали 12,8%, мешканці сільської місцевості – 35,9%. Для більш якісного лікування дітей області, кардіологічному відділенню край не вистачає обладнання для діагностики коливань артеріального тиску та спостереження за станом пацієнтів під час лікування в стаціонарі Сумської обласної дитячої клінічної лікарні, зокрема монітору артеріального тиску «АВРМ-05» (комплект), монітору пацієнта.

Коментувати