Skip to the content
24 листопада, в першу неділю після свята святого Михайла, започатковано в місті Шостка Михайлівський медовий еко-ярмарок, який відбудеться в центрі міста.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2019/11/med.jpg)
Всіх бажаючих запрошуємо до святкової програми:
✓ відкриття та освячення еко-фесту о 10.00
✓ пригощання національним кулішем та медовими солодощами
✓ урочиста концертна програма
✓ конкурси з призами
У святі беруть участь відомі корифеї бджільництва: почесний пасічник України Дід Василь ( Василь Олексійович Соломка) та фахівець бджолиної продукції і майстер своєї справи Смагін Валентин Васильович.
За бджолу, за життя, за майбутнє!
Пов’язано
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.