Шосткинська міська станція юних натуралістів традиційно долучилася до щорічної акції «Первоцвіт». Як відомо, багато первоцвітів віднесено до числа рідкісних рослин, збір яких законодавчо обмежений, особливо якщо він ведеться з метою прибутку. Цьогоріч, через примхи природи, первоцвіти прокинулися на місяць раніше – тож, юннати закликають не чіпати їх, аби зберегти популяцію на нашій території цих провісників весни.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.