Новини

В Шостці напали на волонтерів, які роздавали агітаційну газету

Інцидент трапився після обіду по вул. Свемівська, 10. Двоє молодих хлопців роздавали агітаційну газету “Не мовчи”, яка агітує за кандидата в народні депутати України Артема Семеніхіна. До них підійшло двоє чоловіків, які стали погрожувати і пропонувати відійти, цікавившись їх прізвищами та адресами проживання. Хлопці не погодились, одного з них навіть тягли за комір кофти.

Волонтери викликали довірену особу Артема Семеніхіна Віктора Громило, той ситуацію прокоментував наступним чином: “Хлопці зателефонували мені, сказали, що їх тут утримують невідомі особи. Як з’ясувалось це люди народного депутата Ігоря Молотка, які дозволяють собі їм погрожувати, тягають їх за куртки за те, що вони розповсюджують агітацію на підтримку Артема Семеніхіна. Коли я сюди прибув вони поводили  себе агресивно, погрожували мені, казали: “Пішли поговоримо”.   Вони натякали, що ти, мовляв не розумієш, з ким маєш справу.  Я хочу запевнити, що ми, як свідомі українці не боїмося цих людей. Залишились лічені дні до виборів. І ми маємо донести до людей інформацію, що є такий наш кандидат. Артем Семеніхін нещодавно вийшов з лікарні і ми втратили  три тижні виборчої компанії, яка і так була короткою. В Шостці зривають наші білборди, наклейки і ще не дають нам газети розповсюджувати. Вони бояться Артема Семеніхіна”. 

Один з чоловіків, якого звинуватили у перешкоджанні роботі волонтерів виявився депутат міської ради від партії “Рідне місто” Андрій Осипенко. Він цю подію прокоментував так: “Наблюдаю двух молодых людей, которые раздают литературу. Увидел литературу, понял, что она дискредитирует кандидата в Верховную Раду. Как добропорядочный житель города Шостки вызвал полицию. Приехала полиция, они начали говорить, что им угрожали. Полиция должна сама выяснить, что это за литература и какого она характера. Это предвыборная компания. Грязь. Не больше и не меньше”.

Свою точку зору виклав і один з волонтерів Михайло: “Література, яку ми роздавали розповідає про кандидатів і показує, хто такий Молоток, хто такий Семеніхін. Ми з товаришем роздавали ці газети, до нас підійшли невідомі особи, його взяли за кофту, почали тягнути.  Декілька метрів протягнули за собою. Потім підішли до мене і сказали: “Пішли відійдемо”. Я не погодився, запропонував вирішувати на місці. Я не хотів відходити в безлюдне місце. Одразу зателефонував Віктору Громилі і потім під’їхала поліція. Також невідома особа, яка вже втекла, казала: “Будешь так отвечать, я тебя подстригу”. Це відбулось після того, як він почав питати: хто я , де я мешкаю, моє прізвище. Я відмовився відповідати, адже він не є співробітником поліції”.

На виклик і дійсно приїхало декілька екіпажей поліції. Вони вилучили усі газети, на місці допитали кілька фігурантів інциденту. Приїхав навіть начальник Шосткинського відділу поліції Сергій Забозлаєв, який волонтерів запросив у відділ поліції і пообіцяв, що завтра прес-офіцер прокоментує ситуацію, що сталась і їй буде надана відповідна правова оцінка.

 

2 Коментарів

  1. Вячеслав Киричок

    Команда залізного Молотка показує своє обличчя. Цікаво було б прочитати коментар Молотка на цю подію.

Коментувати