Без категорії

У справі першого заступника Шосткинського прокурора суд арештував авто TOYOTA PRADO

Про це стало відомо із ухвал Зарічного районного суду міста Суми, які були оприлюднені в держреєстрі 6 травня.

За інформацією, що міститься в судових ухвалах, 26 квітня в службовому кабінеті Шосткинської прокуратури, який займає перший заступник керівника Павло Моісеєнко, слідчі УСБУ в Сумській області провели обшук і вилучили системний блок комп’ютера. Крім того, слідчі забрали авто TOYOTA PRADO, який належить члену сім’ї прокурора Моісеєнка.

Слідча суддя Зарічного райсуду Сум Вікторія Мальована-Когер ухвалила накласти арешт на вилучене майно.

Про те, у зв’язку з чим вилучався автомобіль і комп’ютерна техніка в ухвалах суду зазначене наступне: «Слідчим відділом Управління СБ України в Сумській області здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні від 26 квітня цього року за ознаками вчинення злочину, передбаченого ч. 1 ст. 328 Кримінального кодексу України (розголошення державної таємниці – ред.).

В ході досудового розслідування встановлено, що перший заступник керівника Шосткинської місцевої прокуратури, здійснюючи нагляд за додержанням законів під час досудового розслідування у формі процесуального керівництва у кримінальному провадженні №12018200110001842 від 22 листопада 2018 за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 307 КК України (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів – ред.), у квітні 2019 року матеріали негласних розшукових дій, які становили державну таємницю, що були йому довірені у зв`язку з виконанням ним службових обов`язків, розголосив особі відносно якої вказані заходи проводились».

26 квітня з метою виявлення та фіксації відомостей про обставини розголошення державної таємниці, а також для врятування майна (документів, і носіїв інформації, що містять відомості про вчинений злочин), слідчим УСБУ в Сумській області проведений обшук службового кабінету №12, який займає перший заступник прокурора Шосткинської місцевої прокуратури, в ході якого вилучено системний блок «Aero Cool». З цих же підстав, відповідно до ухвали суду, був вилучений і  автомобіль.

Редакція Sumy.Today намагалася додзвонитися Павлу Моісеєнку для отримання коментаря, але його номер телефону, з якого він телефонував редактору сайту тиждень тому, «не може прийняти дзвінок». Його адвокат Максим Кондратенко, посилаючись на адвокатську таємницю, без згоди клієнта коментарів теж не надав. У разі бажання Павла Моісеєнка, ми готові оприлюднити його позицію по цій справі.

Джерело : Sumy.Today

Коментувати