102, Новини

У Шостці підлітки обікрали торгівельний ларьок

Двоє неповнолітніх хлопців вночі відкрили холодильник, що знаходився біля торгівельної ятки, та викрали звідти 22 ємкості з пивом.
Про крадіжку у поліцію повідомив власник торгівельної точки, який виявив недостачу під час переобліку. Він розповів, що за словами продавця, яка чергувала тієї ночі, крадіжку могли скоїти двоє підлітків, які крутилися поблизу.
Ювенальні поліцейські Шостки провели перевірку та встановили причетність до крадіжки двох місцевих хлопців – 12 та 14 років. Менший вже має деякий досвід у подібних справах, адже відносно нього застосовувалися заходи виховного характеру за крадіжку з торгівельної ятки.
Підлітків розшукали та у присутності батьків допитали. Як з’ясувалося, крадіжка сталася біля двох годин ночі. Нібито, за словами хлопців, двері до холодильника не були зачинені на магнітний замок. Скориставшись цим фактом, вони викрали звідти 10 двохлітрових пляшок пива, дві – 1,2 літра та 10 – півлітрових банок. Викрадене вони частково випили, а те що залишилось – вилучили правоохоронці.
За даним фактом у поліції відкрили кримінальне провадження за ознаками ч. 3 ст. 185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає від трьох до шести років позбавлення волі. Втім, для старшого з підлітків покарання визначить суд, а для меншого будуть застосовані заходи виховного характеру.

Коментувати