Повернути ТЕЦ громаді, справедливі тарифи та дозволи на автономне опалення усім бажаючим – це основні вимоги обурених шосткинців, які зібрались в черговий раз у міськвиконкомі, аби почути відповіді на ряд хвилюючих питань, які вони планували задати головним акціонерам ШП «Харківенергоремонт», втім вони за зустріч з громадою так і не з’явилися. Чим же закінчився мітинг ?
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.