102, Новини

У Шостці зловмисник погорів на крадіжці… жіночої білизни

«Погорів» зловмисник на крадіжці… жіночої білизни. Поки продавчиня відволіклась на бесіду з подругою, 42-річний чоловік поцупив з прилавку кілька бюстгальтерів. З чужим товаром далеко не пішов, став неподалік пропонувати його відвідувачкам ринку. Саме під час цього заняття його й застали місцеві дільничні офіцери, до яких з заявою про крадіжку звернулась продавчиня обібраної ятки.

Повідомлення про крадіжку на місцевому ринку в поліцію надійшло від продавця торгівельної ятки. Жінка розповіла, що поки вона була зайнята розмовою зі знайомою, невідомий зловмисник поцупив з вітрини торгового місця сім бюстгальтерів.
Отримавши повідомлення від чергового, дільничні офіцери поліції одразу виїхали на місце. Там з’ясували у продавців опис підозрюваного, і вже за півгодини затримали злодія.
Ним виявився неодноразово судимий за крадіжки 42-річний мешканець. Чоловіку нічого не залишалось робити, як зізнатися у скоєному, адже частина викраденої білизни знаходилась у нього в пакеті. Останній розповів, що кілька бюстгальтерів він встиг таки продати відвідувачкам ринку, за половину їх реальної вартості.
Наразі відносно підозрюваного в поліції відкрито кримінальне провадження за ознаками ч. 2 ст. 185 Кримінального кодексу України «Крадіжка». За скоєне йому загрожує до п’яти років позбавлення волі.

Шосткинський відділ поліції

Коментувати