Оформлення фасадів житлових будинків та інших споруд у яскраві кольори стає вже доброю традицією для нашого міста. Нещодавно завершилися роботи з утеплення і оздоблення будинку №59, що по вул.. Короленко. Але, на відміну від інших об’єктів, упорядкованих за таким же принципом, цю будівлю було вирішено «одягнути» лише в один колір. Чому?
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.