Без категорії, Відео

У Шостці визначились з представниками Госпітальної ради (сюжет)

25 лютого в ЦРЛ відбулася нарада представників міських закладів охорони здоров’я. Приводом для наради стало розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації «Про затвердження Плану першочергових дій по створенню в Сумській області госпітальних округів».

Зважаючи на те, що в розпорядженні визначені чіткі терміни висунення кандидатур у члени для затвердження їх на сесії міської ради, медичні працівники є найбільш зацікавленні, щоб це рішення було прийняте якнайшвидше.

Головний лікар ЦРЛ Олег Штогрин у своєму виступі ще раз ознайомив присутніх з основними вимогами положень про госпітальний округ, про Госпітальні ради, про їхню роботу та завдання.

Госпітальна рада є дорадчим органом, створеним учасниками госпітального округу для визначення проблемних питань, координації дій, розробки пропозицій та рекомендацій щодо реалізації на рівні госпітального округу державної політики у сфері охорони здоров’я, а також щодо організації та фінансування медичної допомоги в госпітальному окрузі.
До повноважень Госпітальної ради належать вироблення пропозицій для їх затвердження учасниками госпітального округу щодо:
– трансфертів між бюджетами учасників госпітального округу для фінансування програм вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги;
– багаторічного плану розвитку госпітального округу;
– реорганізації і перепрофілювання закладів, що надають вторинну(спеціалізовану) медичну допомогу в межах госпітального округу;
– визначення перспективних закладів охорони здоров’я;
– інших питань, визначених рішеннями учасників госпітального округу, які належать до компетенції органів місцевого самоврядування щодо забезпечення, надання медичної допомоги в госпітальному окрузі.

Згідно наказу Міністерства охорони здоров’я України від 20.02.2017 року №165 «Про затвердження Примірного положення про госпітальний округ», який визначає кількість членів Госпітальних рад в тому чи іншому окрузі, в Шосткинській Госпітальній раді повинно бути 12 членів, із них 4 представники від м. Шостка.

На нараді було вирішено запропонувати членами Госпітальної ради Шосткинського госпітального округу: Сиваєва Ніна Олексіївна- заступник міського голови, Штогрин Олег Теофільович- головний лікар комунального некомерційного підприємства «Шосткинська центральна районна лікарня» Шосткинської міської ради, Гончар Тетяна Олександрівна- головний лікар комунального некомерційного підприємства «Шосткинська дитяча лікарня» Шосткинської міської ради, Цецерська Ніна Петрівна- головний лікар установи комунальної власності Шосткинська стоматологічна поліклініка.

Кандидатури були підтримані одноголосно.

Присутня на нараді заступник міського голови Ніна Сиваєва подякувала медичним працівникам за активну позицію і розуміння, що потрібно працювати оперативно для того, щоб іти у ногу з часом, тому що створення Госпітальної ради є дуже важливим щодо організації та функціонування медичної допомоги в госпітальному окрузі.

КНП “Шосткинська центральна районна лікарня”

Коментувати