Без категорії, Новини, Фоторепортаж

У Шостці приїжджі циркачі поламали багаторічний дуб (Фото)

Днями до Шостки приїхав цирк. Розташувались приїжджі артисти, як завжди,  на Садовому бульварі, на місці головної ялинки. Зранку, 31 травня, почали облаштовувати зону для розваг ближче до будинку  №5 по вул. Садовий бульвар, пошкодивши при цьому асфальтне покриття. Побачивши це,  мешканці будинку зробили їм зауваження, після чого  гастролери посунулись до будинку №8, перекривши тротуари та дорогу до прибудинкової території. Потім на заваді циркачам став багаторічний дуб, що стоїть  біля цієї багатоповерхівки і вони вирішили позбавитися деяких гілок , які їм заважали. Побачивши, що дерево нищать,  мешканці звернулись до головного по будинку Федора Кузьменка, який разом зі своїми сусідами вирішив завадити  варварським діям заїжджих циркачів. Проте артисти відповіли, що мають на це дозвіл від керівництва міста. Люди засумнівались у цій відповіді та забили на сполох. Викликали поліцію та подзвонили до ТРК «Акцент». На місце події  прибули правоохоронці, начальник УЖКГ Володимир Стонт, головний архітектор міста Володимир Єфремов. У підсумку з’ясувалось, що дозволу на видалення гілок дуба циркачі все ж таки не мають. У зв’язку з цим, поліціянти склали на  гастролерів акт про самовільне знищення зеленого насадження.

Нагадаємо, що  після одного з минулих візитів інших циркових артистів були понівечені газони у центрі міста та пошкоджені плити, якими викладена площа.

 

 1. Адміністратор

  Читаючи данну статью, а точніше пасквіль, а інакше його назвати не можна, бо в ньому не має слова правди, мушу зауважити.
  По-перше, першочергове місце розташування цирку за погодженням з місцевою владою, передбачалось на бетонних плитах, а ніяк не на “асфальтовому покритті”.
  По-друге, з головним архітектором було погоджене перенесення розташування цирку на грунтове покриття у межах земельної ділянки, що належать місту.
  Походжуюсь, що з необережності працівників цирку була зламана ОДНА нижня гілка “вікового” дуба, а дуб як стояв так і стоїть.
  Велике прохання до редакції вибачитись за брехню в адресу цирку “Олімп”. Адміністратор цирку Пастушенко В.В.

Коментувати