102

У Шостці представили нових керівників районного управління поліції ГУНП в Сумській області

Сьогодні під час наради в Шосткинському районному управлінні поліції, на якій окрім співробітників підрозділу, були присутні представники влади Шосткинської об’єднаної територіальної громади, Шосткинського району та депутатського корпусу, Валерій Строкач, заступник начальника ГУНП області, представив особовому складу нового керівника та трьох його заступників.
Новопризначеним очільником районного управління поліції став полковник поліції Ігор Нагорний, який має великий досвід роботи на керівних посадах в органах внутрішніх справ.
Ігорю Олексійовичу 45 років. До призначення на Сумщину він працював на посаді помічника начальника ГУНП в Харківській області. В органах внутрішніх справ – з 1993 року. Більшу частину свого життя присвятив роботі в оперативних підрозділах ОВС.
Тимчасово виконуючим обов’язки заступника начальника Шосткинського районного управління поліції ГУНП області – начальником слідчого відділу призначено 43-річного підполковника поліції Юрія Лисака. Раніше він обіймав посаду начальника відділення розслідування злочинів у сфері господарської діяльності слідчого відділу Сумського відділу поліції ГУНП в Сумській області. До Сумщини підполковник працював у Житомирі на посаді заступника начальника відділу поліції – начальника слідчого відділу.
Заступником начальника з превентивної діяльності, поки що з приставкою тимчасово виконуючий обов’язки, став 45-річний підполковник поліції Сергій Рябушенко. Офіцер також з Житомирщини, де був керівником сектору кримінальної поліції одного з відділень.
Ще одним заступником начальника Шосткинського районного управління поліції призначено 40-річного майора поліції Віктора Рябченка. До Шостки він обіймав посаду начальника сектору кадрового забезпечення Глухівського відділу поліції.
Під час свого виступу заступник начальника ГУНП Валерій Строкач, зазначив, що завданням керівництва Шосткинського районного управління поліції є забезпечення безпеки усіх жителів на території обслуговування, проведення превентивної роботи та протидія злочинності. «Громадяни повинні почуватися у безпеці, і знати, що в будь-який час доби вони отримають необхідну допомогу від поліції» – зауважив Валерій Строкач.
У свою чергу новопризначений очільник подякував керівництву обласного управління Нацполіції за довіру, і запевнив, що він прикладе максимум зусиль для виконання поставлених завдань.

Коментувати