Відео, ТРК "Акцент"

У Шостці правоохоронців привітали з Днем Національної поліції України (Фото+Відео)

«Служити і захищати» – таким є девіз створеної п’ять років тому Національної поліції України, яка 4 липня відзначає своє професійне свято, їй виповнюється – 5 років. З нагоди ювілею, кращі співробітники Шосткинського відділу поліції були нагороджені грамотами різних рівнів, квітами та подарунками.

Рівно п’ять років тому указом Президента українці позбулись слова «міліціонер», натомість отримали нове сучасне визначення для місцевих правоохоронців – поліцейський. Саме цих людей, з професійним святом завітали привітати представники влади міста та району, а також поважні гості, які висловили щирі слова вдячності на адресу правоохоронців. «Я хочу всім вам передати щирі вітання від міського голови Миколи Ноги з професійним святом. Він просив подякувати вам за те, що на вулицях та дорогах Шосткинської ОТГ – безпечно. Все завдяки тому, що ви цілодобово знаходитесь на своєму чергуванні. Ми вдячні вам! Хочемо, щоб у ваших сім’ях була злагода. Бажаємо міцного здоров’я, успіхів і обов’язково перемог»,-зазначила Олена Кравченко, керуюча справами виконкому.

«Я хочу подякувати вам за щоденну роботу. Вы несете службу цілодобово, але успішно справляєтеся з тими завданнями, які стоять перед вами. Тому вам велика дяка і пошана. Бажаю вам, вашим рідним і близьким міцного здоров’я та благополуччя», – сказав Віктор Долиняк, голова Шосткинської районної ради.

«Дуже часто вам приходиться зустрічатися з непростими людьми, подіями та викликами. Разом з тим, саме представники вашої професії є дуже потужним джерелом стабільності на Шосткинщині. Я вітаю вас з професійним святом, бажаю аби люди і держава цінували ту працю, яку ви робите», – зазначив Ігор Волинець, т.в.о голови Шосткинської РДА

За сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди святкування 5-ї річниці Дня Національної поліції України, кращі працівники були нагороджені грамотами різних рівнів, квітами та подарунками. З вітальним словом до особового складу звернувся начальник Шосткинського відділу поліції Сергій Забозлаєв: «Я висловлюю слова подяки всім нашим співробітникам, які сумлінно виконують покладені на них обов’язки у цей нелегкий для країни час. Хочеться згадати наших ветеранів, які внесли свій вклад у боротьбу зі злочинністю, а зараз допомагають нам у вихованні нового покоління правоохоронців».

Фото – Шосткинський відділ поліції

Долучився до привітань і голова ради Шосткинської міськрайонної організації Асоціації ветеранів МВС України Володимир Шлик.

У Шосткинському відділі поліції працює 165 осіб у чотирьох найбільших підрозділах – це слідчий та дільничний відділи, патрульна та кримінальна поліція. Саме до останнього має відношення Вікторія Буйновська, тендітна дівчина працює на посаді оперуповноваженої сектору кримінальної поліції всього лише два роки, але вже встигла зарекомендувати себе, як гарний спеціаліст. Саме тому з нагоди свята Вікторія отримала нове звання – старший лейтенант: «Дуже швидко це трапилось, я думала прийду на роботу і так час буде тягтись, але два роки минули дуже швидко. Зараз я знаходжусь на лінії з розшуку злочинців, безвісті зниклих та невпізнаних трупів. Колектив завжди допомагає, мене в біді саму не залишають».

За словами Сергія Коверсуна, заступникf начальника Шосткинського відділу поліції основними завданнями для поліцейських Шостки є реалізація державної політики у сферах забезпечення охорони прав і свобод людей, інтересів суспільства і держави, протидії злочинності, підтримки громадської безпеки і порядку.

 

Коментувати