102

У Шостці поліція затримала керівника державного підприємства на хабарі у 5 тисяч доларів США

У п’ятницю, 21 лютого, оперативники Управління стратегічних розслідувань в Сумській області, слідчі слідчого управління поліції області під процесуальним керівництвом Військової прокуратури Сумського гарнізону затримали посадовця під час одержання неправомірної вигоди.

Працівники обласного управління стратегічних розслідувань продовжують заходи з викриття корупційних схем, організованих посадовими особами державних установ. За результатами їх проведення було викрито злочинну діяльність керівника державного підприємства. За вирішення питань, що входять до сфери його компетенції, вимагав від громадянина неправомірну вигоду.


За даним фактом було відкрито кримінальне провадження, у межах якого оперативники, слідчі та військові прокурори задокументували факт вимагання з громадянина 5 тисяч доларів США неправомірної вигоди. За ці кошти посадовець обіцяв сприяти у безперешкодному укладенні договору оренди приміщень, що перебувають в управлінні підприємства.


Під час одержання визначеної керівником суми його було затримано у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.
Гроші, одержані у якості неправомірної вигоди, були виявлені під час проведення санкціонованого обшуку у службовому кабінеті посадовця.
Відомо, що мова йде про т.в.о. директора КЗ “Зірка” Генадія Майданика.

Судом обрано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою. Санкція ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 5 до 10 років з конфіскацією майна.

Департамент стратегічних розслідувань
Національної поліції України

Коментувати