102

У Шостці поліцейські викрили чоловіка, який обманом заволодів телевізором знайомого

Під вигадану історію про терміновий викуп мопеду зі штрафмайданчика поліції, зловмисник взяв у товариша телевізор і заложив його у ломбард. Виручені за нього гроші витратив на свої потреби. Поліцейські не лише розкрили шахрайську схему шосткинця, а й повернули власнику його річ.

В поліцію з заявою про шахрайство звернувся 55-річний житель Шостки. Чоловік розповів, що знайомий обманом заволодів його телевізором, вартістю понад 3 000 гривень.
Правоохоронці провели перевірку та відновили перебіг подій…
До потерпілого звернувся 26-річний товариш, якому він у розстрочку продав свій мопед. Останній розповів, що двоколісний, який документально ще належить заявнику, поліцейські начебто поставили на штрафмайданчик і для «викупу» мототехніки потрібно 4 000 гривень. Грошей у заявника не було, то ж він запропонував свій телевізор, який можна здати до ломбарду, а виручені кошти витратити на сплату штрафу.
Лише пізніше потерпілий дізнався, що правоохоронці мопед не вилучали, а виручені за побутову техніку гроші знайомий витратив на власні потреби.
Після втручання поліцейських 26-річний чоловік самостійно викупив телевізор та віддав правоохоронцям, які повернули річ власнику. Відносно зловмисника, який вже має судимості за скоєння майнових злочинів, у поліції відкрили кримінальне провадження за ознаками ч. 2 ст. 190 Кримінального кодексу України «Шахрайство». Санкція статті передбачає штраф від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк від одного до двох років, або обмеження волі на строк до п’яти років, або позбавлення волі на строк до трьох років. Остаточне покарання молодому чоловіку визначить суд.

Коментувати