102, Благодійність

У Шостці поліцейські розшукують аферистів, які обманом заволоділи заощадженнями літньої жінки

Жителька Шостки віддала аферистам 24 000 гривень намагаючись допомогти сину, який нібито потрапив у ДТП та травмував сторонню жінку.
Вдень до помешкання 81-річної жительки Шостки прийшов невідомий чоловік, який назвався співробітником поліції. Останній розповів пенсіонерці, що її син потрапив у дорожньо-транспортну пригоду під час якої постраждав сам і травмував сторонню жінку. Аби допомогти рідній людині, господині потрібно оплатити лікування постраждалої. Перелякана мати погодилась.
Поки вона спілкувалась з «гостем», до її квартири прийшов ще один візитер, який теж назвався правоохоронцем. Старенька винесла їм 24 000 гривень своїх заощаджень та написала розписку про добровільний внесок на оплату лікування постраждалої.
Лише через годину, коли «поліцейські» покинули її житло, вона зателефонувала невістці, щоб спитати про здоров’я сина. Той виявився вдома, і в ніяку ДТП не потрапляв.
За даним фактом у поліції відкрили кримінальне провадження за ознаками ч. 2 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України, в рамках якого проводяться оперативні заходи щодо встановлення осіб зловмисників.
Поліцейські просять громадян не довіряти інформації отриманій від незнайомих візитерів, телефонних співрозмовників, ким би вони не називались. У ніякому разі не пускати до свого житла сторонніх осіб. У випадку, коли просять гроші під різними терміновими приводами, найперше, що потрібно зробити – перервати розмову і покласти слухавку. Друге – зателефонувати людині, яка нібито потрапила у біду чи її найближчим родичам, і з’ясувати правдивість наданої інформації. Якщо не виходить зв’язатися – не переказуйте, не пересилайте і не передавайте свої гроші незнайомцям, за жодних обставин.

Коментувати