Без категорії

У Шостці поліцейські оперативно повернули в родину заблукалого 4-річного малюка (ФОТО)

Подія сталася у Шостці. До поліції зателефонувала жителька райцентру і розповіла, що біля одного з супермаркетів міста перебуває маленький хлопчик, і дитина там знаходиться явно без супроводу дорослих.

Прибувши на місце події, співробітники групи реагування патрульної поліції розпитали малюка. Говіркий хлопчик розповів, що до крамниці прийшов сам, і вказав правоохоронцям, з якої саме сторони прийшов. Посадивши малого до салону службового автомобіля, поліцейські об’їхали навколишній мікрорайон, і невдовзі встановили, де він проживає.


«Дитина виявилася з родини, що перебуває у складних життєвих обставинах, – розповідає Сергій Коверсун, заступник начальника Шосткинського відділу поліції. – Його матері 39 років, вона сама виховує малого».


За словами жінки, зникнення з квартири сина вона виявила близько години тому. Шукала хлопчика сама, до поліції за допомогою не зверталась.
Правоохоронці були вражені такою легковажністю жінки, адже з дому до крамниці, де знайшли малюка, відстань складає близько двох кілометрів. До того ж, шлях пролягає через дорогу зі жвавим автомобільним рухом.
Наразі поліцейські проводять з жінкою профілактичні бесіди. На неї склали адміністративний протокол за ознаками ст. 184 КУпАП «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей». Крім того, відповідні матеріали передані до соціальних служб міста для належного реагування.
Правоохоронці нагадують батькам: приділяйте більше уваги своїм дітям, піклуйтеся про них, дбайте не тільки про повноцінне їх харчування, відпочинок і сон, а й про комфортні та безпечні умови життя, навчання і розвитку. Пам‘ятайте, що окрім всього вище переліченого, дітям потрібні батьківська любов, увага, теплі обійми і надійний захист.

Шосткинський відділ поліції

Коментувати