У 3-D кінотеатрі відбулася прем’єра фільму “Черкаси”, на яку завітала частина акторського складу української кінострічки в основі якої історія, заснована на реальних подіях весни 2014-го, як український морський мінний тральщик вперто і до останнього опирався російській агресії під час окупації Криму. Стрічка створена українським режисером Тимуром Ященко.
https://youtu.be/xJWEFfOnb4g
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.