102

У Шостці 13-річна дівчина отруїлась алкоголем

Подія сталася у Шостці. Майже непритомну дівчину-підлітка у центрі міста побачив випадковий перехожий. Чоловік негайно викликав поліцейських та медиків, які доставили неповнолітню до лікарні з діагнозом «гостра алкогольна інтоксикація». Правоохоронці з’ясовують причини та обставини цієї події.

Як встановили поліцейські, юнці 13 років, вона місцева, з цілком порядної родини. За словами подружки-однолітки, з якою дівчина вживала спиртне, причиною такого вчинку став конфлікт з хлопцем.
Наразі пацієнтку вже перевели з відділення інтенсивної терапії до звичайної палати. З батьками обох дівчат поліцейські проводять профілактичні бесіди щодо наслідків таких вчинків їх дітей. Пізніше на них будуть складені адміністративні протоколи за ознаками ч. 3 ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей». Санкція статті передбачає штраф.
Крім того, правоохоронці звертаються до громадян з проханням контролювати поведінку та вчинки своїх дітей, особливо коли вони не зайняті учбовим процесом, цікавитись їх друзями та дозвіллям поза колом родини.

Коментувати