Яскраві малюнки на стінах, різнокольорові меблі – у школі-ліцеї після ремонту відкрилась їдальня. На її запуск чекали батьки ліцеїстів, вчителі і, звісно ж, самі діти, яким раныше доводилось харчуватися у непристосованому для цього приміщенні.
Яскраві малюнки на стінах, різнокольорові меблі – у школі-ліцеї після ремонту відкрилась їдальня. На її запуск чекали батьки ліцеїстів, вчителі і, звісно ж, самі діти, яким раныше доводилось харчуватися у непристосованому для цього приміщенні.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.