Новини

У рейтингу шкіл області за результатами ЗНО ліцей замкнув трійку лідерів

Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складено рейтинг загальноосвітніх шкіл Сумської області, що посіли найвищі місця у рейтингу шкіл України за підсумками ЗНО 2019 року.

У якості вихідних даних для укладання рейтингу загальноосвітніх навчальних закладів були використані результати зовнішнього незалежного оцінювання, отримані випускниками шкіл у 2019 році.

Школи у таблиці ранжовані за рейтинговим балом, який розрахований на підставі середнього значення балів зовнішнього незалежного оцінювання, отриманих учасниками тестування з усіх предметів ЗНО, та з урахуванням загальної кількості складених тестів випускниками кожної школи. Детальніше про алгоритм розрахунку рейтингового бала дивіться за посиланням. Рейтинг минулого року дивіться за посиланням.

Так Шосткинський ліцей посів третє місце у рейтингу, на четвертому опинилась шосткинська гімназія. Їх випередили Конотопська гімназія та Роменська спеціалізована ЗОШ. Школа №8 зайняла у рейтингу 13 місце, а школа №1 посіла 16. На 29 місці опинилась школа №4, на 55  стоїть школа №5, школа №12 займає 82 місце, 99 у школи №11, 104 у школи №7, 137 місце дісталось НВК №9, 183 місце у НВК №6, шосткинський ліцей інтернат спортивного профілю посів 202 місце.

Рейтинг складено Освіта.ua з використанням офіційного звіту за результатами ЗНО 2019 року оприлюдненого Українським центром оцінювання якості освіти.

За матеріалами: http://debaty.sumy.ua

Коментувати