Коронавірус у Шостці набирає обертів: станом на 15 годину 7 лютого у місті вже 6 офіційно підтверджених випадків ковід-19. Сумський областний лабораторний центр підтвердив даний діагноз у 9-річної жительки Шостки та 35-річного чоловіка. Обоє хворих підхопили недугу в сім’ї, в якій дану інфекційну хворобу було виявлено раніше. Як почувають себе хворі – дізнавайтесь із наступного сюжету.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.