На цьому тижні відбулась п’ята сесія Шосткинської районної ради на якій були присутні лише половина детутатів, чого цілком вистачило для прийняття рішень. Основні питання порядку денного – внесення змін до бюджету та передача майна.
На цьому тижні відбулась п’ята сесія Шосткинської районної ради на якій були присутні лише половина детутатів, чого цілком вистачило для прийняття рішень. Основні питання порядку денного – внесення змін до бюджету та передача майна.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.