Новини

СТАВ ВІДОМИЙ СПИСОК КАНДИДАТІВ-МАЖОРИТАРНИКІВ ПО 160 ОКРУГУ

21 липня мають відбутись позачергові парламентські вибори. До 20-го червня кандидати мали право подавати документи до ЦВК. 25 червня – останній день реєстрації. Інтрига трималась до останнього дня. На засіданні виконавчого комітету ШМР, яке відбулось 26 червня Микола Нога озвучив 12 кандидатів-мажоритарників, які виявили бажання стати депутатами Верховної ради України від 160 округу. Отож починаємо знайомитися.

 Аврамчук Дмитро Васильович (м. Київ, самовисуванець)

Бондаренко Ярослав Володимирович (смт. Гостомель міста Ірпінь Київської області, самовисування).

Іванов Сергій В’ячеславович (Чугуївський р-н, самовисуванець).

Коваленко Віктор Володимирович (м. Суми, суб’єкт висування – політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Молоток Ігор Федорович (м. Шостка, самовисуванець).

Обуховська Наталія Анатоліївна (м. Шостка, суб’єкт висування – ПП «Соціальна справедливість».

Пащенко Інна Олексіївна (м. Конотоп, суб’єкт висування – ПП «Об’єднання Самопоміч».

Пилипейко Володимир Юрійович (м. Шостка, суб’єкт висування – Політична партія «Опозиційна платформа – За життя».

Сахнюк Тетяна Володимирівна. (м. Суми, суб’єкт висування  – ПП «Слуга народу»).

Семеніхін Артем Юрійович (м. Конотоп, самовисуванець).

Сердюк Олена Борисівна (м. Конотоп, об’єкт висування  – ПП «Свобода»)

Чанцева-Коваленко Олена Миколаївна (м. Шостка, суб’єкт висування – Політична партія «Європейська Солідарність».

Як повідомила Наталія Фролова, голова ОВК одномандатного виборчого округу № 160 до якого входить Шостка, Конотоп, частина Шосткинського, Кролевецького, Конотопського районів майже укомплектований. Із 18 членів – 16 вже приступили до роботи. в них була проблема з відсутністю секретаря, проте ситуація вирішилась: «Секретар був, але ця жінка зараз перебуває в лікарні після операції. Тому постановою ЦВК  нам зробили заміну і нас є секретар – це Синяговська Антоніна Миколаївна. Відсутність деякий час секретаря на роботу ОВК не вплинула».

Вже відбулося 5 засідання, на яких основна маса членів ОВК прийняли присягу, в тому числі і Антоніна Синяговська. «Після прийняття присяги комісія почала працювати. Приймались у нас як протокольні рішення, які стосуються роботи комісії, так і постанови ОВК. Вже ми зареєстрували 13 спостерігачів. Всі питання, які розглядались на засіданнях стосувались підготовки до проведення виборів народних депутатів України», – зазначає Наталія Фролова.

Окружна виборча комісія має сформувати ДВК до 3 липня. Їх кількість та адреси порівняно з виборами президента України не змінилась. «На сьогоднішній день ми маємо 95 дільниць. Все залишилось без змін. Окружна виборча комісія одномандатного виборчого округу готова працювати по підготовці та проведення виборів народних депутатів України в нашому, 160 окрузі. Сподіваємось, що все пройде згідно чинного законодавства та в зазначені терміни», – підкреслила Наталія Валеріївна.

Анна ЮХНОВЕЦЬ.

Коментувати