Карантин спорту не завада – вирішив шосткинський спортсмен-візочник Дмитро Васильцов і взяв участь у двох напівмарафонах. Цими забігами він відкрив легкоатлетичний сезон. Через обмежувальні заходи змагання відбулись в онлайн-режимі.
Карантин спорту не завада – вирішив шосткинський спортсмен-візочник Дмитро Васильцов і взяв участь у двох напівмарафонах. Цими забігами він відкрив легкоатлетичний сезон. Через обмежувальні заходи змагання відбулись в онлайн-режимі.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.