Новини

Сьогодні 5-а річниця створення 13-го окремого мотопіхотного батальйону.

Свій історичний шлях 13 омпб розпочав в 2014 році, коли у зв’язку з початком агресії з боку Російської федерації по відношенню до України відбулася окупація Кримського півострову, а згодом розпочалось порушення територіальної цілісності та недоторканості кордонів держави з боку території Донецької та Луганської областей.

23 квітні 2014 року за сприянням керівника обласної адміністрації Чернігівської області, зусиль громади міста Чернігова та Чернігівського міського військового комісаріату було розпочато формування та комплектація особовим складом 13 батальйон територіальної оборони Чернігівської області.
Згодом, в жовтні 2014 року, батальйон було переформовано на 13-й окремий мотопіхотний батальйон. Влітку 2015 року батальйон увійшов до складу 58-ї окремої мотопіхотної бригади.
Бойові завдання по обороні та захисту територіальної цілісності та недоторканності державних кордонів особовий склад виконував на території Донецької та Луганської областей.
Сьогодні, з нагоди святкування 5-ї річниці створення батальйону, командир підполковник Гуляєв Віталій Анатолійович привітав особовий склад та вручив грамоти, пам’ятні нагрудні знаки 13-го окремого мотопіхотного батальйону і присвоєні чергові військові звання.

13 окремий мотопіхотний батальйон

Коментувати