102

Шосткинця підозрюють у крадіжках з 10 гаражів (відео)

Правоохоронці Шостки підозрюють чоловіка у десяти крадіжках з гаражів містян, звідки він виніс майна на суму понад 100 000 гривень.    

Діяв зловмисник вночі. Зробивши підкоп під гаражне приміщення, він проникав всередину і виносив звідти найцінніші речі. На його рахунку викрадені двигуни для човнів, недешеве рибацьке знаряддя, електроінструменти, вироби з металу тощо.

«Провівши комплекс оперативно-пошукових заходів, наші співробітники карного розшуку та слідства встановили зловмисника, – розповідає Ігор Нагорний, начальник Шосткинського районного управління поліції. – Ним виявився раніше судимий 28-річний жителя Шостки. Викрадені з гаражів речі він продавав, а гроші витрачав на свої потреби».

У своє виправдання чоловік говорить, що в такий спосіб намагався вижити, адже пропоновані роботи його не задовольняли.

Частину викрадених речей чоловік добровільно видав, частину – правоохоронці знайшли під час санкціонованих обшуків. Після необхідних слідчих дій їх повернуть господарям.

Відносно підозрюваного у поліції відкрито кримінальне провадження за ознаками ч. 3 ст. 185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до шести років позбавлення волі.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Коментувати