Акція

Шосткинців запрошують долучитись до маштабної акції прибирання

19 вересня Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day». Шосткинців незалежно від віку  запрошують о 10.00 долучитися до глобального прибирання, в якому беруть участь мільйонами активістів із 180 країн світу. «Побачив? Прибери», – саме під таким девізом проходить захід, який фактично не обмежується часом і місцем. Хтось вже давно прибирає за іншими, як головний координатор заходу у Шостці Павло Анікейцев, відомий екоактивість організатор таких акцій, як «Стоп бур’ян», «Стоп сміття», «Стоп корона – посади дерево здоров’я».

Долучайтесь у будь-який час, робіть фото на локаціях до і після прибирання, донесіть зібране до найблищого баку для сміття або пункту прийому вторинної сировини. Щоб зареєструватись в акції, зателефонуйте Павлу (097)602-72-15. Всіх учасників, що зареєструвались організатори забезпечать індивідуальними засобами захисту – масками і рукавичками. також Павло планує провести розіграш призів.

Цього року акція відбудеться із дотриманням карантинних норм та правил техніки безпеки. Обов’язковою вимогою є наявність захисних масок, рукавичок та врахування соціальної дистанції. У зв’язку з цим Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine» пропонує три форми участі:

Групове очищення. Збиратися в групи можна, але кількість учасників має бути обмежена, а площа достатньо великою для дотримання соціальної дистанції.
Індивідуальні чистки. Прибирання із друзями або родиною може стати оригінальною формою дозвілля. А для мотивації перетворіть його на змагання. Обирайте забруднене місце на карті й сміливо вирушайте вперед.
Цифрове очищення. Нову форму прибирання можна проводити в будь-якому зручному місці та в будь-який час. Видалення зайвої інформації зі своїх гаджетів дозволить розвантажити центри бази даних, на підтримку яких витрачається величезна кількість енергії.
Картографування забруднених територій та, або результати їх очищень. Для збору даних про забруднені місця Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine» оголосив про змагання із картографування, яке триватиме до 4 жовтня. Українці долучилися до складання карти забруднень у міжнародному додаткові «TrashOut».

Організатор акції Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine». Всесвітній день прибирання проходить за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Міністерства закордонних справ України спільно з Міжнародним молодіжним рухом School Recycling World, Всеукраїнським молодіжним центром. До акції приєднаються органи виконавчої влади й місцевого самоврядування, представники громадських організацій та об’єднань, соціально-відповідального бізнесу, медіа.

Ставайте частиною наймасштабнішої команди еко відповідальних людей. Додайте Всесвітній день прибирання до свого календарного плану, діліться цією новиною в соціальних мережах, мотивуйте друзів та знайомих. Зробимо Україну чистою разом!

Коментувати